Kam s nimi? Do fotosešitu!

Fotíte rádi? Potřebujete portfolio pro zákazníka? Dárek? Nebo si jen udělat radost? Možná od každého trochu… Já jsem nedávno přemýšlela, jak dát dohromady několik fotek, které se mi různě “válí” v PC a po internetu. Nejsem profesionální fotograf, ale občas fotím něco na blogy, které mi klienti svěřili do péče. Nechtěla jsem tedy přímo book, spíše něco “menšího”… Volba padla na fotosešit a nebyla to vůbec volba špatná!

Chtěla jsem uspořádat přibližně 20 fotek, které by dokázaly, že jsem schopná ke svému psaní i nějakou tu fotku přihodit. Když mi tedy tým Saal Digital nabídl vyzkoušení jejich produktu, nebylo o čem dlouho přemýšlet. Nebudu vás proto ani dlouho napínat.

Vybrala jsem tento typ fotosešitu:

  • počet stránek: 16
  • rozměry: 21 × 30 cm
  • orientace: na šířku
  • povrch: matný papír premium

Sešit si můžete samozřejmě navrhnout přesně podle svých představ. Slouží k tomu program Saal Designer, který si můžete snadno stáhnout do PC. Jeho ovládání je poměrně intuitivní, snad tedy jen dvě ukázky pro představu.

Hned na začátku tvorby návrhu si můžete vybrat ze tří možností:

Já jsem zvolila automatické návrhy a už to svištělo. Rozhodla jsem se pro jednoduchý design, kdy jednu dvoustranu vždy tvoří fotografie a střídmá šedo-červená grafika.

A výsledek? Za mě velká spokojenost… Sešit dotváří stříbrná kroužková vazba a matná ochranná fólie na začátku. Jeho opotřebování tedy jen tak nehrozí.

Tak tady ho máme – krasavce!

Běžná cena tohoto fotosešitu je 529 Kč včetně DPH.

Děkuji týmu Saal Digital, že jsem ho mohla pro vás vyzkoušet a teď už i doporučit!

Lenka
mám ráda dobré příběhy, praktické diáře, červené svetry a pruhovaná trička, ořezané tužky, záložky a knížky, kávu a tři tečky...

Comments are closed.