Reference

Barbora Vogeltanzová – Jelení šperky

Vymýšlet jelení texty není jen tak ledajaká běžná copywriteřina. Kromě jasně cílených sloganů a popisků jsou to fantastické příběhy a jména nových jeleních přírůstků, kde je potřeba notná dávka fantazie a empatie. Lenka se od počátku naší spolupráce zvládla naladit na naši vlnu na jedničku s hvězdičkou. Nepotřebovala ani chvíli aklimatizace a své role zvládá hravě střídat tak, jak je zrovna potřeba. A to vše s lehkostí, optimistickým přístupem a splněnými termíny. Kéž by bylo na světě více takových!

Ivana Hendrychová – Central Kladno

Lenka spolupracuje s obchodním centrem Central Kladno jako copywriter od roku 2017. Připravuje zejména náplň blogu – a to jak po obsahové, tak produkční stránce. Na starosti má také další texty podle naší domluvy. Do své práce dává nadšení a přichází s novými náměty, které společně vyhodnocujeme. Její texty jsou bezchybné a dokážou čtenáře zaujmout. Lenku mohu jako textařku doporučit, pokud hledáte někoho, kdo o své práci přemýšlí nad rámec svých povinností a dokáže vždy nabídnout něco nového a svěžího.

Martina Taubrová – Bachovy esence

S Lenkou jsem spolupracovala na úpravě textů na mých webových stránkách a také při přípravě e-booku. Byla jsem naprosto nadšená její prací. Lenka z mého kostrbatého textu udělala oduševnělý celek, tam kde jsem měla problém vyjádřit myšlenku, ona lehce vytvořila něco dokonalého. Jako bonus a pro mne velmi důležitou věc dodávala všechny výstupy rychle a v dny, kdy jsme se dohodly.

Markéta Pluskalová Dočekalová Agentura Mám talent, s. r. o.

Lenka spolupracuje s naší literární agenturou od roku 2014. Podílí se autorsky na vzniku populárně naučného čtvrtletníku, který vydáváme, dělá pro nás jazykové korektury textů a rovněž redakční posudky literárních děl. Po celou dobu naší spolupráce pracuje spolehlivě a dodržuje dohodnuté termíny. Komunikace s ní je rychlá, bezproblémová. Lenka je flexibilní, vždy reaguje na potřebné změny, a pokud vzniknou jakékoliv problémy při plnění zadaného úkolu, dokáže je řešit logicky a operativně. Dobře vychází s ostatními kolegy a je nekonfliktní. Celou dobu patří k našim nejspolehlivějším a z hlediska kvality odevzdávané práce i k našim nejlepším kolegyním. 

Michal ŠkachFotostudio Kladno

S Lenkou jsem spolupracoval na několika akcích. Připravovali jsme spolu fotobanku pro PR účely jejího zaměstnavatele, pořádali komunitní akci Focení s oblíbenou knihou a nachystali booklet rockové kapele. Spolupráce byla vždy skvělá, Lenka je tvůrčí člověk s mnoha nápady.

Petra Martišková – šéfredaktorka magazínu Femina

Lenka spolupracovala s magazínem Femina.cz několik let. Dokázala vždy najít nová a neotřelá témata, která jedinečným způsobem zpracovala. Upoutala tak čtenářky a donutila je k zajímavé diskuzi. Jako redaktorka je spolehlivá, pracovitá, svědomitá. Čtenářky měly její texty velmi rády.

Klára Smolíkováwww.klarasmolikova.cz

Spolupracuji s časopisem Čtenář, jehož je Lenka šéfredaktorkou, a vždy je to radost. Tedy pro mě. Netuším, co se Lence honí hlavou, když mě pravidelně upomíná, že už je čas odevzdat příspěvek, nebo když pošlu materiál, na kterém je potřeba ještě nějaké té práce. Vždy je totiž milá, vstřícná a usměvavá. A já se mohu všude chlubit perfektně redakčně zpracovaným článkem.

Pavel VostřákSpolečnost Pavel Vostřák, HW&SW

V obci, kde žijeme, jsme společně vybavili knihovnu ICT a ve spolupráci nadále pokračujeme. Lenka tu pomáhá organizovat kulturní akce. Spolupracovali jsme taky při soutěži o nejlepší obecní zpravodaj Středočeského kraje. Baví nás to.

Petra Nečková – Nakladatelství Host

Měla jsem možnost poznat Lenku jako šikovnou recenzentku i schopnou redaktorku. Spolupráce s ní je bezproblémová a velice milá, komunikace vždy rychlá a jasná.