Spolupráce
a reference

 

 

PRO KOHO PÍŠU

Mezi mé klienty patří velká obchodní centra se zastoupením více než sta světových značek i malé rodinné firmy. Píšu pro exkluzivní kadeřnický salon, ateliér s uměleckými šperky nebo třeba pro zeleného mimozemšťana.

Jako redaktorka jsem se podílela na obsahu odborného psychologického portálu a on-line magazínu zaměřeného na ženy. Je mi blízký svět knih, knihoven, celoživotního vzdělávání a mediální gramotnosti.

ŘEKLI O MNĚ

Lenka spolupracuje s naším obchodním centrem jako copywriter od roku 2017. Do své práce dává nadšení a přichází s novými náměty, které společně vyhodnocujeme. Její texty jsou bezchybné a dokážou čtenáře zaujmout. Lenku mohu jako textařku doporučit, pokud hledáte někoho, kdo o své práci přemýšlí v širším kontextu.

Ivana Hendrychová, Central Kladno

Vymýšlet texty pro jelení šperky není jen tak ledajaká copywriteřina. Lenka se od počátku spolupráce zvládla naladit na naši vlnu na jedničku s hvězdičkou. Nepotřebovala ani chvíli aklimatizace a své role zvládá hravě střídat tak, jak je zrovna potřeba. A to vše s lehkostí, optimistickým přístupem a splněnými termíny. Kéž by bylo na světě více takových!

Bára Vogeltanzová, Ateliér Jelení šperky

S Lenkou jsem spolupracovala na úpravě textů na mých webových stránkách a také při přípravě e-booku. Byla jsem naprosto nadšená její prací. Lenka z mého kostrbatého textu udělala oduševnělý celek – kde jsem měla problém vyjádřit myšlenku, ona lehce vytvořila něco dokonalého. Jako bonus a pro mne velmi důležitou věc dodávala všechny výstupy rychle a v dny, kdy jsme se dohodly.

Martina Taubrová, Bachovy esence

Síla příběhu. Neodcházejte bez ní z domu. A nikdy, nikdy, nikdy ji nepodceňujte! — Terry Pratchett